30.09.2022 18:00 - 20:00

Relacja na żywo

obrazek

• Koniec meczu.

• Maurides znalazł trochę wolnego miejsca przed szesnastką Cracovii i zdecydował się na strzał. Bardzo nieudana próba zawodnika gospodarzy.

• Schodzi z boiska Benjamin Kallman, a za niego wchodzi Sebastian Strózik

• Zawodnik gospodarzy płasko uderzył z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale zatrzymała się na prawym słupku bramki Niemczyckiego.

• Arbiter doliczył pięć minut do końca spotkania.

• Centra Pawłowskiego na prawym skrzydle została zablokowana. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Rozcięta skóra na czole Cele po starciu z rywalem. Na murawie pojawiła się pomoc medyczna.

• Cracovia wyszła z kontrą. Kallman zagrał prostopadle przed pole karne do Gruzina. Ten huknął, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

• Centra z rzutu rożnego w pole karne gości. Rossi doszedł do strzału głową, jednak nie zdołał skierować piłki w bramkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Siplak zdołał oddalić niebezpieczeństwo od własnej szesnastki.

• Żółtą kartkę otrzymuje Florian Loshaj

• Żółtą kartkę otrzymuje Cornel Rapa

• Schodzi z boiska Dawid Abramowicz, a za niego wchodzi Lisandro Semedo

• Schodzi z boiska Luis Machado, a za niego wchodzi Daniel Pik

• Żółtą kartkę otrzymuje Luis Machado

• Maurides oddal strzał z okolic pola karnego. Niemczycki na raty, ale zdołał złapać piłkę.

• Maurides oddal strzał z okolic pola karnego. Niemczycki na raty, ale zdołał złapać piłkę,

• Kallman otrzymał prostopadłe podanie w szesnastce Radomiaka. Przepchnął defensora i pewnym strzałem pokonał Ojrzyńskiego.

• Goooooooooooool! Benjamin Kallman!

• Dwadzieścia minut do końca spotkania. Radomiak przegrywa przed własną publicznością 0:1. Czy grający w dziesiątkę Radomiak, zdoła odmienić losy meczu?

• Machado wpadł z piłką w szesnastkę i zdecydował się na strzał z dziesiątego metra. Kapitalną paradą popisał się bramkarz gości.

• Schodzi z boiska Jakub Myszor, a za niego wchodzi Otar Kakabadze

• Schodzi z boiska Karol Knap, a za niego wchodzi Florian Loshaj

• Pawłowski był faulowany w bocznej strefie przed polem karnym Cracovii. Radomiak będzie miał okazję, by poszukać wyrównania.

• Schodzi z boiska Leandro, a za niego wchodzi Dariusz Pawłowski

• Schodzi z boiska Luizao, a za niego wchodzi Mateusz Cichocki

• Dośrodkowanie Knapa z rzutu wolnego. Żaden z partnerów nie zdołał dojść do piłki, zanim ta wyszła poza boisko.

• Daleka piłka przed pole karne do Myszora. Justiniano faulował przed szesnastką zawodnika Cracovii, za co arbiter pokazał mu czerwoną kartkę.

• Czerwoną kartkę otrzymuje Pedro Justiniano

• Centra w pole karne Cracovii. Za głęboka piłka i Niemczycki złapał piłkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Jugas

• Machado faulował zawodnika Cracovii przed własną szesnastką. Świetna okazja dla gości, by podwyższyć prowadzenie.

• Bez zmian w zespole "Pasów".

• Schodzi z boiska Filipe Nascimento, a za niego wchodzi Roberto Alves

• Od środka rozpoczął Radomiak.

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę początek 2. połowy.

• Cracovia prowadzi do przerwy w Radomiu 1:0. Goście przeważali i mieli okazje, by wyżej prowadzić, jednak zabrakło skuteczności. Czy w 2. połowie Radomiak zdoła odmienić losy meczu?

• Cracovia prowadzi do przerwy w Radomiu 1:0.

• Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka. Defensorzy wybili piłkę. Jugas dopadł do niej i oddał strzał, jednak trafił w poprzeczkę.

• Knap zagrał w pole karne do Myszora. Ten oddał strzał z pierwszej piłki, jednak Ojrzyński nie dał się pokonać.

• Żółtą kartkę otrzymuje Filipe Nascimento

• Rossi zacentrował w szesnastkę Cracovii. Niemczycki pewnie wyłapał to dośrodkowanie.

• Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Makuch

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne Radomiaka. Justiniano wybił piłkę na rzut rożny.

• Radomiak stara się poszukać bramki wyrównującej, jednak Cracovia bardzo umiejętnie gra w obronie.

• Daleka piłka na prawe skrzydło do Myszora. Ten zagrał w pole karne do Makucha. Jego uderzenie zostało zblokowane przez zawodnika gospodarzy.

• Górna piłka w pole karne do Cele. Ten minął rywala i zacentrował wzdłuż bramki. Defensor Cracovii zdołał oddalić niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Leandro był faulowany w bocznej strefie. Szansa dla Radomiaka, by wyrównać.

• Knap uderzył po ziemi zza pola karnego. Ojrzyński pewnie złapał piłkę.

• Cele wypatrzył przed szesnastką Nascimento. Ten oddał strzał, jednak Niemczycki nie dał się pokonać.

• Długie podanie z własnej połowy do Kallmana. Ten wygrał pojedynek z defensorem i zagrał wzdłuż bramki do Myszora. Ten umieścił piłkę w pustej bramce.

• Goooooooooooool! Jakub Myszor!

• Maurides zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka niewiele minęła prawy słupek bramki.

• Centra w pole karne Radomiaka. Ojrzyński pewnie złapał piłkę.

• Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Siplak minął się z piłką na 5. metrze.

• Abramowicz głową wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu w pole karne Radomiaka.

• Długie podanie w pole karne w poszukiwaniu Myszora. Justiniano zdołał przeciąć to zagranie.

• Wysoki pressing Cracovii. Radomiak ma problemy z opuszczeniem własnej połowy.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Niemczycki miał spore problemy ze złapaniem piłki. Ostatecznie defensor "Pasów" wybił piłkę na rzut rożny.

• Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Niemczycki miał problemy ze złapaniem piłki. Ostatecznie defensor "Pasów" wybił piłkę na rzut rożny.

• Oshima ostro sfaulował Leandro. Na murawie pojawiła się pomoc medyczna.

• Żółtą kartkę otrzymuje Takuto Oshima

• Abramowicz centruje w pole karne z lewego skrzydła. Defensor zablokował to zagranie. Rzut rożny dla Radomiaka.