2 : 0

10.04.2021 15:00 - 17:00

Relacja na żywo

obrazek

• Pogoń Szczecin zdobyła komplet punktów, a jej wyższość nad przeciwnikiem nie podlegała jakiejkolwiek dyskusji. Zwycięstwo gospodarzom zapewnili uderzeniami Adrian Benedyczak oraz Michał Kucharczyk. Na dodatek drużyna Kosty Runjaicia ponownie zaprezentowała się skutecznie w defensywie i nie pozwoliła przeciwnikom na zagrożenie Dantemu Stipicy ani jednym uderzeniem celnym.

• Doliczone pięć minut.

• Żółtą kartkę otrzymał Adam Frączczak za ostre przewinienie.

• Adam Frączczak i Rafał Kurzawa przeprowadzili skuteczną akcję krótko po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych. Sędziowie jeszcze sprawdzali, dlatego nie ma gola. Wideo weryfikacja pokazała, że był tam spalony. Pozostaje 2:0 w Szczecinie.

• Pogoń Szczecin. Schodzi: Kacper Kozłowski. Wchodzi: Kacper Smoliński.

• Wisła Płock. Schodzi: Torgil Gjertsen. Wchodzi: Damian Rasak.

• Pogoń Szczecin przyspieszyła z wykorzystaniem lewego skrzydła. Michał Kucharczyk poderwał się do ataku, ale nie zakończył swojego rajdu dokładnym dośrodkowaniem. Jeszcze próba pokonania uderzeniem z dystansu Damiana Dąbrowskiego, jednak nie skierował futbolówki w lustro bramki Krzysztofa Kamińskiego.

• Krótko po przerwie szansa na doprowadzenie do remisu po dośrodkowaniu. Przyspieszyli podopieczni Radosława Sobolewskiego i oddali uderzenie w poprzeczkę! Fura szczęścia Pogoni Szczecin, a Alan Uryga ma czego żałować. Odebranie gospodarzom prowadzenia wisiało w powietrzu.

• Pogoń Szczecin rozpoczęła drugą połowę spotkania z jednym golem zaliczki oraz nowym napastnikiem Luką Zahoviciem w szeregach. Wisła Płock potrzebuje zasadniczego przyspieszenia, jeżeli zamierza przerwać w stolicy województwa zachodniopomorskiego pasmo siedmiu meczów bez zwycięstwa.

• Pogoń Szczecin. Schodzi: Adrian Benedyczak. Wchodzi: Luka Zahović.

• Wisła Płock musi gonić przeciwnika.

• Powolne rozegranie Pogoni Szczecin. Po przyspieszeniu podanie prostopadłe, jednak najbardziej wysuniętego gospodarza osaczyli płocczanie. Cała akcja została podsumowana uderzeniem z dystansu obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Krzysztofa Kamińskiego.

• Zbudowana pozytywnym wynikiem drużyna Kosty Runjaicia pozostaje w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika. W obronie Pogoni Szczecin pracuje natomiast konsekwentnie Michał Kucharczyk i przed momentem wyekspediował futbolówkę po niebezpiecznym dośrodkowaniu.

• Adrian Benedyczak i 1:0 dla Pogoni Szczecin!

• Dante Stipica wybiegł odważnie poza własne pole karne i nie pozwolił Wiśle Płock na stworzenie sytuacji podbramkowej po podaniu prostopadłym z głębi pola. Akcja Pogoni Szczecin została podsumowana strzałem głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

• Wisła Płock przeprowadziła już jeden atak na połowie przeciwnika, ale bez problemu odparła go Pogoń Szczecin. W odpowiedzi szarżował Kacper Kozłowski, jednak przyjezdni poradzili sobie z powstrzymaniem rajdu reprezentanta Polski.

• Gospodarze w klasycznych granatowo-bordowych strojach, a Wisła Płock przystąpiła do rywalizacji w białych koszulkach i spodenkach z niebieskimi elementami. Piłka pozostaje w początkowych minutach na połowie należącej do zespołu z województwa mazowieckiego.