Warta Poznań - Lech Poznań

1 : 2

26.02.2021 20:30 - 22:30

• Koniec meczu.

• Gol! Strzelił Pedro Tiba. Co za historia! Lech, który przegrywał 0:1 przeprowadził ostatnią akcję w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Po olbrzymim zamieszaniu i dwóch interwencjach Lisa, piłka trafiła pod nogę Pedro Tiby. Ten się nie pomylił i strzelił gola tuż obok Roberta Janickiego. Lech wrócił z dalekiej podróży!

• Jest remis w derbach Poznania, a pod polem karnym rywala atakują piłkarze Warty.

• Po rzucie rożnym Warty strzelał zza pola karnego Jakóbowski, który jednak przymierzył w... aut.

• Arbiter przedłużył czas gry o minimum 3 minuty.

• Z dystansu strzelał Trałka, po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Lis złapał piłkę w ręce po nieudanej akcji Lecha Poznań.

• Zablokowana wrzutka Czerwińskiego.

• Trałka wrzucił piłkę z rzutu rożnego, sytuację wyjaśnił Rogne.

• Żółtą kartkę otrzymał Wasyl Kraweć. Za faul na Baku.

• Tuż po strzelonym golu piłkarze Lecha ruszyli do przodu, teraz mecz się wyrównał.

• Gol! Strzelił Aron Johannsson. Asystował mu Pedro Tiba. Lech dopiął swego! Tiba przedłużył głową dośrodkowanie i Johannsson strzelił gola na 1:1!

• Stracona szansa Lecha przy rzucie rożnym. Od bramki van der Hart.

• Wielka szansa Warty! Przypadkowo do piłki doszedł Jaroch, którego strzał obronił van der Hart!

• Czerwiński dograł piłkę na Johannssona, jednak wygarnął ją Ławniczak.

• Lech ciągle atakuje, piłkarze Warty inteligentnie się bronią.

• Bardzo długa akcja Lecha Poznań zakończona strzałem Pedro Tiby - piłka trafiła wprost w ręce Lisa.

• Zatrzymana akcja Czerwińskiego. Piłkarz Warty wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Warta zdołała przenieść ciężar gry na środek pola gry.

• Już dziesiąty rzut rożny Lecha, ponownie piłkarze Warty wyjaśnili sytuację.

• Na spalonym Pedro Tiba.

• Akcja Puchacza, który jednak nie zmieścił się w polu gry. Piłka dla Warty.

• Świetna szansa Macieja Żurawskiego po aucie Warty! Z szóstego metra strzelił nad poprzeczką.

• Czyżycki oddał strzał zza pola karnego, zabrakło mu jednak precyzji. Od bramki van der Hart.

• Interwencja Milicia zastopowała atak Warty Poznań.

• Strzał Ramireza zza pola karnego - piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Lisa!

• Po rzucie rożnym Lecha z dystansu strzelał Puchacz, wyraźnie chybił.

• Trałka zablokował dośrodkowanie Lecha w pole karne. Kolejny korner dla Lecha.

• Z rzutu rożnego Czerwiński, w polu karnym Warty czujni piłkarze Zielonych.

• Gol! Strzelił Mateusz Kuzimski. Asystował mu Makana Baku. Co za początek Warty Poznań! Piłkę ze skrzydła dograł Makana Baku i już w 21. sekundzie drugiej połowy, Mateusz Kuzimski pokonał van der Harta!

• Początek II połowy.

• Koniec I połowy. Do przerwy Warta remisuje z Lechem 0:0 w Grodzisku Wielkopolskim.

• Pierwszy rzut rożny dla Warty. Po dośrodkowaniu Trałki, piłkę wybili piłkarze Lecha.

• Po strzale Macieja Żurawskiego Lecha uratował rykoszet Milicia.

• Po rzucie rożnym Lecha nieudany strzał Milicia.

• Arbiter przedłużył czas gry o minimum 2 minuty.

• Uraz Kopczyńskiego bez kontaktu z rywalem. Piłkarz schodzi z boiska.

• Puchacz dogrywał do Sykory w pole karne, tam jednak był dobrze ustawiony Kiełb.

• Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

• Żółtą kartkę otrzymał Tymoteusz Puchacz. Za faul na Żurawskim.

• Piłkę w pole karne Lecha wrzucał Grzesik, ta jednak minęła wszystkich piłkarzy. Stracona szansa Zielonych.

• Rogne wybił piłkę po dośrodkowaniu Łukasza Trałki.

• Z rogu boiska Kamiński, piłka trafiła na głowę Rogne - ten jednak przebił ją nad poprzeczką bramki Lisa.

• Rzut wolny dla Lecha Poznań. Piłkę przyjął na głowę Jan Grzesik i będzie kolejny rzut rożny dla gości.

• Lech ma już 63% posiadania piłki. Piłkarze Warty grają jednak blisko siebie, są zaangażowani w destrukcję i realizują swoją taktykę.

• Tym razem nieśmiały atak Warty, zatrzymany w polu karnym Lecha.

• Już piąty rzut rożny Lecha Poznań. Długą akcję zamykał Kalstrom, po którego niezbyt mocnym strzale piłkę w "koszyk" złapał Adrian Lis.

• Po ataku Puchacza, doskonale piłkę asekurował Kupczak, wybijając na rzut rożny.

• Po rzucie rożnym Lecha akcję zamykał Tiba, jego strzał został zablokowany.

• Co za szansa Lecha Poznań! Świetna akcja Sykory, który wbiegł pomiędzy dwóch rywali. Jego strzał odbił Lis!

• Trałka z rzutu wolnego, piłkę wybił głową jeden z lechitów.

• Sykora podał piłkę do Johanssona, ten jednak został zablokowany przez Kupczaka. Piłkę pewnie złapał Lis.

• Z rzutu wolnego piłkarze Lecha, piłkę z własnego pola karnego wybił Trałka.

• Kiełb sfaulował Sykorę w okolicach pola karnego Warty. Będzie okazja dla Lecha.

• Czerwiński z rzutu rożnego na krótszy słupek, piłkę wybił Kiełb.

• Z ostrego kąta strzelał Dani Ramirez, trafił jednak wprost w bardzo dobrze ustawionego Jana Grzesika.

• Maciej Żurawski zatrzymał faulem kontratak Puchacza. Sędzia oszczędził w tej sytuacji młodzieżowca Warty.

• Trałka z rzutu rożnego, jednak ponownie wprost w ręce bramkarza. Lech od kilku minut nie istnieje na boisku.

• Warta przeniosła ciężar gry na połowę rywala, choć na razie nie przynosi to efektu w postaci stworzenia szans bramkowych.

• Bardzo ciekawa akcja Warty! Z prawej strony boiska dogrywał piłkę Jan Grzesik, strzał Mateusza Kuzimskiego został jednak zablokowany!

• Atakował Mateusz Kuzimski, który jednak nie zmieścił się w polu gry. Od bramki van der Hart.

• Aktywnie Puchacz w polu karnym Warty, sytuację wyjaśnił Kupczak.

• Pierwsze minuty zdecydowanie dla Lecha. Warta broni się całą jedenastką na własnej połowie.

• Puchacz wybił piłkę w pole karne Warty, tam jednak dobrze obrońcy gospodarzy.

• Tym razem krótko rozegrany stały fragment gry. Warta odsunęła grę od własnego pola karnego.

• Po rzucie rożnym Lecha, piłkę wybili piłkarze z Poznania. Po chwili goście wywalczyli kolejny rzut rożny.

• Ciekawa akcja Lecha Poznań. Po strzale Tiby, piłka odbiła się od obrońcy Warty. Rzut rożny dla Kolejorza.