Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk

1 : 3

05.12.2018 17:00 - 19:00

• Koniec. Lechia wygrała 3:1 i awansował do ćwierćfinału rozgrywek o Puchar Polski.

• Gol! Strzelił Rafał Wolski.

• Chaotyczne ataki niecieczan, czasu gospodarze mają coraz mniej.

• Sędzia doliczył 7 minut.

• Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Michał Skóraś.

• Leżon zderzył się z Vitorią. Piłkarze leżą na murawie. Starcie nie należało do tych z kategorii lekkich.

• Haraslin z piłką w polu karnym, strzał został zablokowany i będzie rzut rożny.

• Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Rafał Wolski.

• Gospodarze czują, że są w stanie doprowadzić do wyrównania. W końcowych minutach może być jeszcze ciekawie.

• Kiełb uciekł Mladenoviciowi, jednak jego strzał był bardzo zły.

• Żółtą kartkę otrzymał Vlastimir Jovanović.

• Gol! Strzelił Patrik Misak. Asystował mu Jacek Kiełb.

• Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Flavio Paixao.

• Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: Arni Vilhjalmsson.

• Jednak gol, Lechia prowadzi 2:0.

• Sędzia analizuje VAR, gol może nie zostać uznany. Jeden z graczy Lechii był na spalonym.

• Termalica. Schodzi: Florin Purece. Wchodzi: Vlastimir Jovanović.

• Gol! Strzelił Tomasz Makowski. Po rzucie wolnym piłka została wybita 30 metrów przed bramkę. Doszedł do niej Makowski i dość lekkim uderzeniem przy słupku trafił do siatki. 0:2!

• Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Piotr Wlazło.

• Po rzucie rożnym dwa uderzenia Gergela zostały zablokowane. Drugie z linii wybił obrońca!

• Lechia. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Lukas Haraslin.

• Z dystansu uderzał Misak, piłka potoczyła się na aut bramkowy.

• W świetnej sytuacji znalazł się Arak, ale strzał napastnika odbił na rzut rożny bramkarz.

• Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Wlazło.

• Gdańszczanie nie pozwalają na zbyt wiele Bruk-Betowi. Gospodarzom ciężko będzie wyrównać.

• Problemy ma Putiwcew, gracz gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

• Po wrzutce głową ponad bramką uderzył Szarek. Po chwili do piłki nie doszedł Kiełb. Gdyby ją trącił, byłby remis.

• Gramy o przerwie!

• Przerwa. Po golu do szatni Lechia prowadzi w Niecieczy 1:0.

• Gol! Strzelił Daniel Łukasik. Asystował mu Karol Fila. Ależ gol Łukasika! Piłkę z pola karnego wycofał Fila, Łukasik z ok. 17 metrów uderzył przepięknie w samo okienko! 0:1!

• Piłkę po lewej stronie pola karnego otrzymał Kiełb. Jego strzał na róg sparował Kuciak.

• Kuciak świetnie zachował się w bramce Lechii w ostatnim momencie wybijając piłkę sprzed głowy Kiełba. Dogrywał Gergel.

• Optyczna przewaga Lechii, ale gospodarze czekają na swoją okazję. Z boiska wieje nudą. A to dopiero 1. połowa.

• Mladenović dośrodkował z lewej strony, Leżoń pewnie złapał piłkę.

• Uaktywniła się Lechia, Bruk-Bet nie ma już tyle do powiedzenia, co w początkowej fazie meczu.

• Dośrodkowanie gdańszczan z prawej strony i Wlazło omal nie wbił pilki do własnej bramki. Strzał o pół metra minął słupek.

• Mladenović dośrodkowywał z rzutu wolnego. Tragicznie...

• Wciąż niewiele uderzeń na bramki. Widać, że Lechia ma swój plan i w 1. połowie jest to plan oszczędnościowy.

• Purece uderzał, stojący w murze Arak wybił piłkę głową i... zobaczył wszystkie gwiazdy.

• Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Steven Vitoria.

• Gergel ruszył z piłką, chciał uderzać z pola karnego, ale nie trafił w futbolówkę!

• Wciąż wyrównany mecz w Niecieczy. Bruk-Bet nie odstaje od lidera Lotto Ekstraklasy.

• Pierwsza groźniejsza akcja gdańszczan, ale zabrakło uderzenia w światło bramki. Piłka została zablokowana.

• Piłka w bramce Lechii, ale chwilę wcześniej futbolówka wyszła na aut bramkowy.

• Częściej przy piłce utrzymują się gospodarze. Lechia jak na razie oszczędnie, czeka na to co zrobi rywal.

• Ładnie z woleja z ok. 20 metrów uderzył Kiełb, Kuciak pewnie złapał piłkę.