• Atalanta spokojnie rozgrywa piłkę.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Schodzi z boiska Mario Pašalić, a za niego wchodzi Adrien Tameze.

• Valencia wciąż w natarciu. Hiszpanom brakuje jednak konkretów i wykończenia.

• W odpowiedzi kontra Atalanty. Zapata zatańczył z piłką w polu karnym, ale nie zdecydował się na strzał.

• Rzut wolny dla Valencii z niebezpieczniej odległości. Centra Parejo nie znalazła adresata.

• Niezła kombinacyjna akcja Atalanty, Zapata wystawił futbolówkę Malinowskiemu, który uderzył nad poprzeczką.

• Diakhaby ucierpiał w starciu z rywalem. Na murawie pojawił się sztab medyczny "Nietoperzy".

• Schodzi z boiska Alejandro Gomez, a za niego wchodzi Rusłan Malinowski.

• Żółtą kartkę otrzymuje Hans Hateboer.

• Valencia atakuje z większą werwą niż dotychczas. Czy zdoła jeszcze strzelić bramkę?

• Schodzi z boiska Mattia Caldara, a za niego wchodzi Duván Esteban Zapata Banguera.

• Sędzia czeka na sygnał z wozu VAR, czy było tam zagranie ręką w polu karnym?

• Niezłe dośrodkowanie Wassa, zamieszanie w polu karnym Valencii, nie było jednak celnego strzału!

• Schodzi z boiska Maximiliano Gómez , a za niego wchodzi Kevin Gameiro.

• Czeryszew miał okazję na drugą bramkę, ale zmarnował sytuację sam na sam!

• Co za wejście byłego piłkarza Realu Madryt!

• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Denis Czeryszew.

• Schodzi z boiska Goncalo Guedes , a za niego wchodzi Denis Czeryszew.

• VAR analizował jeszcze tę sytuację, ale nie było spalonego! 4-0!

• Holender dopadł do prostopadłej piłki, urządził sobie kilkudziesięciometrowy rajd po czym trafił do siatki!

• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Hans Hateboer!

• Gollini popełnił błąd, zagrywając piłkę wprost pod nogi rywala, po czym zaliczył kapitalną interwencję!

• Czy Valencia zdoła się jeszcze podnieść po tym ciosie?

• Kapitalnie przymierzył Szwajcar! Strzał z kilkunastu metrów w górny róg! Bramkarz był bez szans!

• Co za trafienie!!!

• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Remo Freuler!

• Obława zakończyła się jednak kontrą Włochów. Wass wyjaśnił sytuację dalekim wybiciem z własnego pola karnego.

• Valencia zamknęła Atalantę na własnej połowie.

• Kolejna centra Torresa. Tym razem Hateboer wybił piłkę na rzut rożny.

• Torres zgrał piłkę z prawej strony, Soler uderzył bez przyjęcia w boczną siatkę!

• Upadł jeden z piłkarzy Valencii, lecz Freuler zdaniem sędziego czysto odebrał mu piłkę. Akcja skończyła się dograniem Gomeza z prawej flanki - Diakhaby wybił piłkę na rzut rożny.

• Freuler zdecydował się na odważną próbę z dystansu. Zablokował go jednak jeden z obrońców.

• Alejandro Gomez ruszył z pierwszą indywidualną akcją i wywalczył rzut rożny.

• Sędzia rozpoczął druga połowę.

• Valencia jednak na pewno nie da za wygraną, co zapowiada emocjonującą drugą połowę! Zostańcie z nami!

• Po pierwszych 45 minutach debiutant z Bergamo jest w kapitalnej sytuacji! Atalanta prowadzi już 2-0!

• Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.

• Włosi wznawiają grę z autu na wysokości własnego pola karnego.

• To Atalanta ciągle jest w natarciu. Valencia całym zespołem broni się na własnej połowie.

• Iliczić wygrał pojedynek o pozycję z rywalem i huknął z kilkunastu metrów w górny róg bramki!

• Co za uderzenie!

• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Josip Ilicić!

• Kondogbia nieodpowiedzialnie stracił piłkę w środku pola. Przejął ją Iliczić, który dograł do Gomeza, ale ten przeniósł piłkę nad poprzeczką. Poza tym był złapany na spalonym.

• Atalanta próbuje uspokoić grę.

• De Roon uderza z woleja - nad poprzeczką!

• Gaya kapitalnie podciął piłkę do Guedesa, ten wpał w pole karne i zagrał wzdłuż linii końcowej. Kondogbia chciał wbić ją wślizgiem do siatki, jednak minął się z futbolówką!

• Niezła, kombinacyjna akcja Atalanty. Kondogbia był jednak na posterunku i wybił piłkę głową.

• Parejo chciał rozrzucić piłkę na lewe skrzydło do Guedesa, ale posłał piłkę na aut.

• Maxi Gomez szuka szczęścia z kilkunastu metrów... został zblokowany!

• Valencia sprytnie, szybko rozegrała rzut wolny, po czym Gomez obił słupek!

• Iliczić zatańczył w polu karnym, ale jego próbę dogrania zablokowali obrońcy.

• Faul na Guedesu.

• Ferran Torres faulowany przy linii bocznej.

• Valencia w ataku pozycyjnym.

• Niedokładne zagranie Wassa. Piłka w rękach Golliniego.

• Gaya podłączył się do ofensywy, ale niecelnie zagrywał piłkę, czym dał początek kontrze Atalanty.

• Gosens uderza z kilkunastu metrów... boczna siatka!

• Mają jednak rzut rożny.

• Kondogbia rozpoczął kontrę Valencii. "Nietoperze" nie zdołały jednak stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

• Atalanta 1 - Valencia 0!

• Strata. Przy piłce Valencia.

• Włosi budują swój atak od linii obrony.

• Rzut wolny dla Valencii na wysokości pola karnego Atalanty.

• Gollini interweniował... głową na skraju własnego pola karnego.

• Paszalić przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Valencii! Domenech popisał się kapitalną interwencją!

• Co za sytuacja dla Atalanty!

• Toloi wybijając piłkę trafił prosto w twarz Guedesa. Chwila przerwy na San Siro.

• Kiepskie dośrodkowanie Parejo zatrzymał już pierwszy defensor.

• Kolejne przewinienie. Piłka dla Valencii.