Piast Gliwice - Warta Poznań

2 : 0

26.04.2024 18:00 - 20:00

Oglądaj mecze za darmo w

• Komplet puntków pozostaje w Gliwicach! Piast zaliczył kapitalne końcówki obu połów, w których trafiał do siatki. Warta miała swoje okazje, jednak szwankowała skuteczność. Ekipa z Gliwic powiększyła przewagę nad strefą spadkową do ośmiu oczek.

• Arbiter doliczył pięć minut do końca spotkania.

• Krykun uderzył z ostrego kąta. Grobelny obił piłkę przed siebie. Tomasiewicz dopadł do futbolówki i z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie!

• Goooooooooooool! Grzegorz Tomasiewicz!

• Schodzi z boiska Mohamed Mezghrani, a za niego wchodzi Stefan Savic

• Kontra Piasta. Ameyaw ruszył w kierunku bramki Warty, jednak został sfaulowany przez powracającego Vizingera.

• Schodzi z boiska Tihomir Kostadinov, a za niego wchodzi Michał Chrapek

• Schodzi z boiska Miłosz Szczepański, a za niego wchodzi Serhij Krykun

• Prikryl uderzył z linii pola karnego. Plach końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Tiho ma problemy zdrowotne. Na murawie pojawiła się pomoc medyczna.

• Schodzi z boiska Adam Zrelak, a za niego wchodzi Dario Vizinger

• Centra w pole karne Warty. Huk wyszedł wysoko w powietrze i oddał strzał głową, jednak uderzył nad poprzeczką.

• Dogranie na piaty metr do Zrelaka. Ten wślizgiem oddał strzał, jednak trafił w lewy słupek bramki Piasta!

• Schodzi z boiska Kamil Wilczek, a za niego wchodzi Miguel Munoz

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Schodzi z boiska Konrad Matuszewski, a za niego wchodzi Tomas Prikryl

• Schodzi z boiska Miguel Luis, a za niego wchodzi Marton Eppel

• Oba zespoły szykują pierwsze zmiany.

• Pół godziny do końca spotkania. Czy Warta zdoła odmienić losy rywalizacji?

• Dośrodkowanie w pole karne do piłkarza Warty, który oddał strzał głową. Plach wyciągnął się jak struna i sparował futbolówkę na rzut rożny!

• Szczepański ucierpiał w starciu z rywalem. Piłkarz Piasta długo nie podnosił się z murawy.

• Piast od początku drugiej połowy odważnie wyszedł do przodu i stara się narzucić własne warunki gry.

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i fauli z obu stron.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Od środka rozpoczął Piast.

• Piast Gliwice prowadzi do przerwy 1:0 po trafieniu Kamila Wilczka. Początek meczu należał do Warty, jednak z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Czy w drugiej połowie ekipa z Poznania zdoła odmienić losy rywalizacji?Wracamy za kilka minut.Piast Gliwice prowadzi do przerwy 1:0 po trafieniu Kamila Wilczka. Początek meczu należał do Warty, jednak z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Czy w drugiej połowie ekipa z Poznania zdoła odmienić losy rywalizacji?Wracamy za

• Piast Gliwice prowadzi do przerwy 1:0 po trafieniu Kamila Wilczka.

• Daleka piłka przed pole karne do Wilczka. Ten oddał płaski strzał. Bramkarz Warty poślizgnął się i tym samym piłka wpadła do siatki!

• Goooooooooooool! Kamil Wilczek!

• Szczepański przejął piłkę przed szesnastką Warty i momentalnie oddał strzał. Piłka po jego uderzeniu wylądowała na poprzeczce!

• Piast jest zamknięty na własnej połowie i musi odpierać ataki Warty.

• Wysoki pressing Warty. Piast ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Pyrka oddał strzał z ostrego kąta. Grobelny odbił uderzenie piłkarza Piasta!

• Uderzenie z dystansu w wykonaniu Szczepańskiego. Golkiper Warty był na posterunku!

• Zagranie wzdłuż bramki do Luisa. Ten oddał strzał z piątego metra, jednak trafił wprost w Placha.

• Wycofanie na dziesiąty metr do Tomasiewicza. Piłkarz Piasta oddał strzał, jednak w ostatniej chwili został zablokowany!

• Warta cierpliwie buduje atak pozycyjny na połowie gospodarzy.

• Luis dośrodkował w szesnastkę Piasta. Plach wyszedł z bramki i przerwał akcję.Luis dośrodkował w szesnastkę Piasta. Plach wyszedł z bramki i przerwał akcję.

• Luiz dośrodkował w szesnastkę Piasta. Plach wyszedł z bramki i przerwał akcję.

• Dziczek był faulowany na połowie Warty. Okazja dla Piasta na poszukanie pierwszego trafienia.

• Kwadrans gry za nami. Żadna ze stron nie zdołała zagrozić bramce rywala.

• Daleka piłka przed pole karne do Szczepańskiego. Golkiper Warty wyszedł z bramki i uprzedził rywala.

• Lepszy fragment Piasta, który cierpliwie rozgrywa atak pozycyjny na połowie gości.

• Zablokowane dośrodkowanie Ameyawa. Rzut rożny dla Piasta.

• Zrelak przedzierał się na lewym skrzydle. Piłkarz Warty przegrał pojedynek z defensorem Piasta.